ZO OSŽ Slovácko
Logo OSZ JPGa.jpg

PřihlášeníJak je smutné utěšovat se myšlenkou, že jiní jsou na tom hůř.

Oscar Wilde

Domů
Psi zaštěkali,
Napsal uživatel Jožka Hlaváček   
Sobota, 19 Říjen 2013 06:57

a karavana táhne dál. Tak by sa v krátkosti daly popsat dva sjezdové dni, na kerých sme měli bohaté zastůpení. To oficiální ste mohli číst skorem onlajn na stránkách ústředí, můj pohled v několika esemeskách v boxíku na našich stránkách.

 
Šumění babího léta
Napsal uživatel Jožka Hlaváček   
Neděle, 08 Září 2013 14:10

Oharková sezóna skončila a plynule přešla v sezónu burčákovou. Abych se každoročně neopakoval s podzimním kvašením a očekávaným varem v politice, krátce se vrátím k událostem prázdninovým. Radost z očekávaného a vytouženého pádu vlády Mrakomora, vládce všeho nečasu, zastínila vláda prezidentského trucu. Neodborník ing. Stanjura byl nahrazen kvalitním odborníkem Bc. Žákem. Mimochodem vzdělání obou je totožné (VUT Brno, fakulta elektrotechniky). V prvním případě doloženo studium pětileté, v druhém doložena i na oficiálních stránkách ministerstva pouze maturita 1986 a ukončení studia VUT v roce 1996. To jen tak na okraj.

 
Oharková sezóna
Napsal uživatel Jožka Hlaváček   
Čtvrtek, 04 Červenec 2013 14:57

je za futrama a náš výbor sa sešél naposledy před prázdninama. To je asi ta najpodstatnější informace, kerú jsem chtěl sdělit, což tímto činím a dál už nemosíte lúskat literky.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 28
 
Dnes je 19.10.2019 a svátek má: Michaela
Zítra slaví : Vendelín
A na pozítří se těší : Brigita

Template BLACKPIPES © by Mont-Bit International